-->

Skład testu do badania nasienia

Co otrzymuję w środku?
Test nasienia

Co otrzymuję w środku?

Każde opakowanie zawiera cztery woreczki (dwa z woreczków odpowiednio zawierają: jedną kasetkę testową, jeden pochłaniacz wilgocii jeden zakraplacz). Pozostałe dwa odpowiednio zawierają: jeden pojemnik zbierania oraz jeden pochłaniacz wilgoci), dwa płyny barwiące, dwa bufory płuczące oraz instrukcję obsługi. Oferowane opakowanie zawiera dwa pełne testy.

Zamów test na naszej stronie (89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.

Zobacz, jakie to proste - pełna instrukcja wykonania testu płodności w wersji video

 

Sprawdź, jak proste jest wykonanie naszego testu. Bez wychodzenia z domu, bez specjalistycznego sprzętu. Wystarczy zamówić test, rozpakować i jesteś gotowy do wykonania pełnego badania we własnym zakresie.

Rozpakuj dokładnie przesyłkę. Wyjmij wszystkie elementy testu z opakowania. Sprawdź czy wszystko się zgadza. Dokładnie przestudiuj instrukcję wykonania badania.

Nasienie oddaj do pojemnika znajdującego się w opakowaniu. Mocno wstrząśnij i odczekaj do pełnego upłynnienia.

Nasienie nałóż na płytkę testową. Dodaj wymagane w instrukcji płyny i po kilku minutach odczytaj wyniki. Nie ma prostszego sposobu na wykonanie testu obecności plemników w nasieniu. Zamów go już dziś.

Zamów test na naszej stronie (89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.
Zbadaj nasienie w warunkach domowych
test nasienia

Najprostszy test płodności dla mężczyzn

Jednorazowy test nasienia określający poziom plemników w nasieniu mężczyzny. Banalny w swojej prostocie, szybki (wyniki w 10 minut) i bardzo dokładny (98% skuteczności). Posiada certyfikat FDA i CE.


Idealny do okresowego sprawdzania płodności, przed rozpoczęciem starań o dziecko, czy jako kontrolny test po zabiegu wazektomii.


Problem niepłodności w 50% przypadków leży po stronie mężczyzny.

Pierwszym krokiem w planowaniu ciąży lub w ustaleniu przyczyny bieżących problemów niepłodności jest sprawdzenie u mężczyzny liczby plemników w ejakulacie. Wizyta w klinice jest często bardzo krępująca i kosztowna.


Oferowane opakowanie zawiera 2 testy.

W każdym opakowaniu znajdują się dwa pełnowartościowe testy nasienia. Testy są dokładnie zapakowane, co uniemożliwia ich zanieczyszczenie. Każdy z testów zapakowany jest osobno, także można je wykonać indywidualnie w dużych odstępach czasowych.


Copyrights ©2015: ZbadajNasienie.PL - Wykonanie: Elkomtel.pl