Chwilowy brak towaru.

Czym jest test płodności?

Czym jest test płodności?
Nullam euismod commodo

Czym jest test płodności dla mężczyzn?

Test sprawdzający płodność mężczyzny, który można przeprowadzić w warunkach domowych. Sposobem sprawdzenia i wyglądem przypomina nieco test ciążowy. Po zaaplikowaniu próbki nasienia, po kilku minutach test potwierdza obecność plemników lub stwierdza o ich braku. Jest to bardzo prosta metoda, z którą poradzi sobie każdy.

 

Wskazania do zastosowania:

Test stosuje się do jakościowego wykrywania stężenia plemników nasienia ludzkiego in vitro oraz w celu przeprowadzenia pomocniczej klinicznej diagnozy niepłodności i samooceny płodności męskiej poprzedzającej starania o potomstwo.

Zamów test (49PLN/1 test lub 89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.

Kiedy warto wykonać test płodności w domu?

 

Wbrew pozorom domowe badanie nasienia warto wykonać znacznie częściej niż Ci się wydaje. Szczególnie w czasach, w których za 50% problemów z płodnością w związku niestety odpowiadają mężczyźni. Warto wiedzieć za wczasu, aby móc skutecznie zareagować.

Wykonanie testu w domu jest również znacznie wygodniejsze. Nie tracimy czasu na jazdę do laboratorium, czy przychodni. Nie musimy być oceniani przez innych pacjentów, czy obsługę placówki. Mamy pełen komfort i spokój.

Okresowe badanie nasienia moze być również dobrym pomysłem po wykonaniu zabiegu wazektomii. Tak, dla spokoju umysłu.

Zamów test (49PLN/1 test lub 89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.

Zobacz, jakie to proste - pełna instrukcja wykonania testu płodności w wersji video

 

Sprawdź, jak proste jest wykonanie naszego testu. Bez wychodzenia z domu, bez specjalistycznego sprzętu. Wystarczy zamówić test, rozpakować i jesteś gotowy do wykonania pełnego badania we własnym zakresie.

Rozpakuj dokładnie przesyłkę. Wyjmij wszystkie elementy testu z opakowania. Sprawdź czy wszystko się zgadza. Dokładnie przestudiuj instrukcję wykonania badania.

Nasienie oddaj do pojemnika znajdującego się w opakowaniu. Mocno wstrząśnij i odczekaj do pełnego upłynnienia.

Nasienie nałóż na płytkę testową. Dodaj wymagane w instrukcji płyny i po kilku minutach odczytaj wyniki. Nie ma prostszego sposobu na wykonanie testu obecności plemników w nasieniu. Zamów go już dziś.

Zamów test (49PLN/1 test lub 89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.
Zbadaj nasienie w warunkach domowych
test nasienia

Najprostszy test płodności dla mężczyzn

Jednorazowy test nasienia określający poziom plemników w nasieniu mężczyzny. Banalny w swojej prostocie, szybki (wyniki w 10 minut) i bardzo dokładny (98% skuteczności). Posiada certyfikat FDA i CE.


Idealny do okresowego sprawdzania płodności, przed rozpoczęciem starań o dziecko, czy jako kontrolny test po zabiegu wazektomii.


Problem niepłodności w 50% przypadków leży po stronie mężczyzny.

Pierwszym krokiem w planowaniu ciąży lub w ustaleniu przyczyny bieżących problemów niepłodności jest sprawdzenie u mężczyzny liczby plemników w ejakulacie. Wizyta w klinice jest często bardzo krępująca i kosztowna.


Oferowane opakowanie zawiera 1 lub 2 zestawy testowe.

W każdym opakowaniu znajdują się jeden lub dwa pełnowartościowe testy nasienia. Każdy zestaw testowy jest dokładnie zapakowany, co uniemożliwia jego zanieczyszczenie.

W produkcie tym zastosowano membranę z włókna szklanego o dużej chłonności wody i wielkości porów mniejszej niż 0.5um, co umożliwia filtrowanie nasienia – plemniki zostaną „uwięzione” na powierzchni pierwszej błony; następnie zastosowany zostanie specjalny płyn barwiący, który spowoduje szybką zmianę koloru plemników; im więcej plemników będzie się znajdowało na membranie filtra, tym kolor będzie ciemniejszy, a to z kolei oznaczało będzie ogólną wysoką zawartość plemników w nasieniu mężczyzny.


Copyrights ©2019: ZbadajNasienie.PL - Wykonanie: Elkomtel.pl