Chwilowy brak towaru.

Domowy test - daleko do laboratorium

Daleko do laboratorium? Kup test płodności on-line.
Nullam euismod commodo

Daleko do laboratorium? Kup test płodności on-line.

Chciałem wykonać test na obecność plemników, ponieważ staraliśmy się od dłuższego czasu o dziecko. Bez rezultatu. Wyczytałem, że można to zrobić w specjalnym laboratorium.

Okazało się, że do najbliższego laboratorium mam 70km, a godziny otwarcia są kompletnie nie do przyjęcia. Pracuję 8-18 od poniedziałku do soboty - nie miałem szans, aby tam dojechać. Chciałem jednak sprawdzić, czy wszystko jest ok.

Zamówiłem test w Internecie. Na początku sceptycznie do tego podchodziłem, ale test jest w miarę zero jedynkowy, także się skusiłem. I bardzo dobrze zrobiłem.

Test wyszedł pozytywny. Czyli miałem plemniki.

Po czasie, myślę, że problemem była moja głowa i wątpliwości, czy na pewno jest ok. Kiedy juz znałem wyniki testu, w zasadzie po 3 tygodniach wszystko się udało. Być może to zbieg okoliczności, jednak coraz częściej widzę, że psychika w tych sprawach jest bardzo ważna. A niepewność naprawdę potrafi wszystko popsuć.

Kilkadziesiąt złotych za rozwianie moich wątpliwości? Zdecydowanie warto.

Kiedy jeszcze warto wykonać badanie nasienia w domu?

Zamów test (49PLN/1 test lub 89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.
Zbadaj nasienie w warunkach domowych

Najprostszy test płodności dla mężczyzn

Jednorazowy test nasienia określający poziom plemników w nasieniu mężczyzny. Banalny w swojej prostocie, szybki (wyniki w 10 minut) i bardzo dokładny (98% skuteczności). Posiada certyfikat FDA i CE.


Idealny do okresowego sprawdzania płodności, przed rozpoczęciem starań o dziecko, czy jako kontrolny test po zabiegu wazektomii.


Problem niepłodności w 50% przypadków leży po stronie mężczyzny.

Pierwszym krokiem w planowaniu ciąży lub w ustaleniu przyczyny bieżących problemów niepłodności jest sprawdzenie u mężczyzny liczby plemników w ejakulacie. Wizyta w klinice jest często bardzo krępująca i kosztowna.


Oferowane opakowanie zawiera 1 lub 2 zestawy testowe.

W każdym opakowaniu znajdują się jeden lub dwa pełnowartościowe testy nasienia. Każdy zestaw testowy jest dokładnie zapakowany, co uniemożliwia jego zanieczyszczenie.

W produkcie tym zastosowano membranę z włókna szklanego o dużej chłonności wody i wielkości porów mniejszej niż 0.5um, co umożliwia filtrowanie nasienia – plemniki zostaną "uwięzione" na powierzchni pierwszej błony; następnie zastosowany zostanie specjalny płyn barwiący, który spowoduje szybką zmianę koloru plemników; im więcej plemników będzie się znajdowało na membranie filtra, tym kolor będzie ciemniejszy, a to z kolei oznaczało będzie ogólną wysoką zawartość plemników w nasieniu mężczyzny.


Copyrights ©2019: ZbadajNasienie.PL - Wykonanie: Elkomtel.pl