Chwilowy brak towaru.

Kupiłam mężowi test nasienia

Kupiłam mężowi test płodności dla mężczyzn
Nullam euismod commodo

Kupiłam mężowi test płodności dla mężczyzn

Test zamówiłam dla męża. Postanowiliśmy mieć dzieci, a ja chciałam wiedzieć czy wszystko jest ok. Nie było szans, aby męża zaciągnąć do laboratorium. Faceci czasem są jak dzieci, ale co zrobić.

Zamiast tracić czas na namowy, prośby i groźby, po prostu zamówiłam test z dostawą do domu.

Chcąc nie chcąc musiał go zrobić. Ja miałam spokojną głowę, że wszystko jest ok. On nie musiał szukać wykrętów, aby nie iść do laboratorium. Wszyscy wygrali.

Test wyszedł pozytywny. Seks po tym był jakiś lepszy. Być może wreszcie byliśmy rozluźnieni.

Zamów test (49PLN/1 test lub 89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.
Zbadaj nasienie w warunkach domowych

Najprostszy test płodności dla mężczyzn

Jednorazowy test nasienia określający poziom plemników w nasieniu mężczyzny. Banalny w swojej prostocie, szybki (wyniki w 10 minut) i bardzo dokładny (98% skuteczności). Posiada certyfikat FDA i CE.


Idealny do okresowego sprawdzania płodności, przed rozpoczęciem starań o dziecko, czy jako kontrolny test po zabiegu wazektomii.


Problem niepłodności w 50% przypadków leży po stronie mężczyzny.

Pierwszym krokiem w planowaniu ciąży lub w ustaleniu przyczyny bieżących problemów niepłodności jest sprawdzenie u mężczyzny liczby plemników w ejakulacie. Wizyta w klinice jest często bardzo krępująca i kosztowna.


Oferowane opakowanie zawiera 1 lub 2 zestawy testowe.

W każdym opakowaniu znajdują się jeden lub dwa pełnowartościowe testy nasienia. Każdy zestaw testowy jest dokładnie zapakowany, co uniemożliwia jego zanieczyszczenie.

W produkcie tym zastosowano membranę z włókna szklanego o dużej chłonności wody i wielkości porów mniejszej niż 0.5um, co umożliwia filtrowanie nasienia – plemniki zostaną "uwięzione" na powierzchni pierwszej błony; następnie zastosowany zostanie specjalny płyn barwiący, który spowoduje szybką zmianę koloru plemników; im więcej plemników będzie się znajdowało na membranie filtra, tym kolor będzie ciemniejszy, a to z kolei oznaczało będzie ogólną wysoką zawartość plemników w nasieniu mężczyzny.


Copyrights ©2019: ZbadajNasienie.PL - Wykonanie: Elkomtel.pl