Chwilowy brak towaru.

Test nasienia w domu, bez lekarzy

Nie lubię lekarzy, zrobiłem test nasienia w domu
Nullam euismod commodo

Nie lubię lekarzy, zrobiłem test nasienia w domu

Mam złe wspomnienia i nie lubię lekarzy i laboratoriów. Zawsze czuję się jak intruz.

Potrzebowałem zrobić test nasienia, jednak wcale nie uśmiechała mi się wizyta. Kubeczek, gazetka w jakimś obcym pomieszczeniu. Do tego te spojrzenia jakbym robił coś złego.

Zamówiłem test przez internet i nie musiałem się o nic martwić. Pełna anonimowość, komfort i wyniki po 5 minutach. Zdecydowanie polecam takie rozwiązanie wszystkim, którzy potrzebują wykonać prosty test, a nie mają ochoty robić tego w laboratorium.

Zamów test (49PLN/1 test lub 89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.
Zbadaj nasienie w warunkach domowych

Najprostszy test płodności dla mężczyzn

Jednorazowy test nasienia określający poziom plemników w nasieniu mężczyzny. Banalny w swojej prostocie, szybki (wyniki w 10 minut) i bardzo dokładny (98% skuteczności). Posiada certyfikat FDA i CE.


Idealny do okresowego sprawdzania płodności, przed rozpoczęciem starań o dziecko, czy jako kontrolny test po zabiegu wazektomii.


Problem niepłodności w 50% przypadków leży po stronie mężczyzny.

Pierwszym krokiem w planowaniu ciąży lub w ustaleniu przyczyny bieżących problemów niepłodności jest sprawdzenie u mężczyzny liczby plemników w ejakulacie. Wizyta w klinice jest często bardzo krępująca i kosztowna.


Oferowane opakowanie zawiera 1 lub 2 zestawy testowe.

W każdym opakowaniu znajdują się jeden lub dwa pełnowartościowe testy nasienia. Każdy zestaw testowy jest dokładnie zapakowany, co uniemożliwia jego zanieczyszczenie.

W produkcie tym zastosowano membranę z włókna szklanego o dużej chłonności wody i wielkości porów mniejszej niż 0.5um, co umożliwia filtrowanie nasienia – plemniki zostaną "uwięzione" na powierzchni pierwszej błony; następnie zastosowany zostanie specjalny płyn barwiący, który spowoduje szybką zmianę koloru plemników; im więcej plemników będzie się znajdowało na membranie filtra, tym kolor będzie ciemniejszy, a to z kolei oznaczało będzie ogólną wysoką zawartość plemników w nasieniu mężczyzny.


Copyrights ©2019: ZbadajNasienie.PL - Wykonanie: Elkomtel.pl