Chwilowy brak towaru.

Test czy potrzebuję antykoncepcji

Zrobiłem test płodności i nie potrzebuję antykoncepcji
Nullam euismod commodo

Zrobiłem test płodności i nie potrzebuję antykoncepcji

W związku z problemami medycznymi w trakcie dzieciństwa, istniało pewne prawdopodobieństwo, że nie mogę mieć dzieci. Chciałem to jednak dyskretnie sprawdzić.

Żona źle znosi tabletki antykoncepcyjne, dlatego planowałem poddać się wazektomii. Wolałem jednak sprawdzić, czy akurat w moim przypadku ma to w ogóle sens.

Test płodności dla mężczyzn,  który polecił mi lekarz okazał się wystarczający. Wyszedł negatywny - nie posiadam plemników w nasieniu. Nie muszę dodatkowo poddawać się wazektomii. Niby prosty zabieg, ale jeśli nie trzeba to tym lepiej.

Zrobiłem oczywiście później dodatkowe badania, ale niezależnie od wyniku dzięki testowi udało się zaoszczędzić parę złotych. Gdyby był pozyywny, wydałbym na wazektomię. Negatywny, wydałem jedynie na badania sprawdzające przyczynę (której i tak się domyślałem). Z racji, że wyszedł negatywny, nie musiałem poddawać się zabiegowi

Teraz mogę już odciążyć żonę i zmienić nasze podejście do antykoncepcji.

Zamów test (49PLN/1 test lub 89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.
Zbadaj nasienie w warunkach domowych

Najprostszy test płodności dla mężczyzn

Jednorazowy test nasienia określający poziom plemników w nasieniu mężczyzny. Banalny w swojej prostocie, szybki (wyniki w 10 minut) i bardzo dokładny (98% skuteczności). Posiada certyfikat FDA i CE.


Idealny do okresowego sprawdzania płodności, przed rozpoczęciem starań o dziecko, czy jako kontrolny test po zabiegu wazektomii.


Problem niepłodności w 50% przypadków leży po stronie mężczyzny.

Pierwszym krokiem w planowaniu ciąży lub w ustaleniu przyczyny bieżących problemów niepłodności jest sprawdzenie u mężczyzny liczby plemników w ejakulacie. Wizyta w klinice jest często bardzo krępująca i kosztowna.


Oferowane opakowanie zawiera 1 lub 2 zestawy testowe.

W każdym opakowaniu znajdują się jeden lub dwa pełnowartościowe testy nasienia. Każdy zestaw testowy jest dokładnie zapakowany, co uniemożliwia jego zanieczyszczenie.

W produkcie tym zastosowano membranę z włókna szklanego o dużej chłonności wody i wielkości porów mniejszej niż 0.5um, co umożliwia filtrowanie nasienia – plemniki zostaną "uwięzione" na powierzchni pierwszej błony; następnie zastosowany zostanie specjalny płyn barwiący, który spowoduje szybką zmianę koloru plemników; im więcej plemników będzie się znajdowało na membranie filtra, tym kolor będzie ciemniejszy, a to z kolei oznaczało będzie ogólną wysoką zawartość plemników w nasieniu mężczyzny.


Copyrights ©2019: ZbadajNasienie.PL - Wykonanie: Elkomtel.pl