Test czy potrzebuję antykoncepcji

Zrobiłem test płodności i nie potrzebuję antykoncepcji
Nullam euismod commodo

Zrobiłem test płodności i nie potrzebuję antykoncepcji

W związku z problemami medycznymi w trakcie dzieciństwa, istniało pewne prawdopodobieństwo, że nie mogę mieć dzieci. Chciałem to jednak dyskretnie sprawdzić.

Żona źle znosi tabletki antykoncepcyjne, dlatego planowałem poddać się wazektomii. Wolałem jednak sprawdzić, czy akurat w moim przypadku ma to w ogóle sens.

Test płodności dla mężczyzn,  który polecił mi lekarz okazał się wystarczający. Wyszedł negatywny - nie posiadam plemników w nasieniu. Nie muszę dodatkowo poddawać się wazektomii. Niby prosty zabieg, ale jeśli nie trzeba to tym lepiej.

Zrobiłem oczywiście później dodatkowe badania, ale niezależnie od wyniku dzięki testowi udało się zaoszczędzić parę złotych. Gdyby był #D20000;ny, wydałbym na wazektomię. Negatywny, wydałem jedynie na badania sprawdzające przyczynę (której i tak się domyślałem). Z racji, że wyszedł negatywny, nie musiałem poddawać się zabiegowi

Teraz mogę już odciążyć żonę i zmienić nasze podejście do antykoncepcji.

Zamów test na naszej stronie (89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.
Zbadaj nasienie w warunkach domowych
test nasienia

Najprostszy test płodności dla mężczyzn

Jednorazowy test nasienia określający poziom plemników w nasieniu mężczyzny. Banalny w swojej prostocie, szybki (wyniki w 10 minut) i bardzo dokładny (98% skuteczności). Posiada certyfikat FDA i CE.


Idealny do okresowego sprawdzania płodności, przed rozpoczęciem starań o dziecko, czy jako kontrolny test po zabiegu wazektomii.


Problem niepłodności w 50% przypadków leży po stronie mężczyzny.

Pierwszym krokiem w planowaniu ciąży lub w ustaleniu przyczyny bieżących problemów niepłodności jest sprawdzenie u mężczyzny liczby plemników w ejakulacie. Wizyta w klinice jest często bardzo krępująca i kosztowna.


Oferowane opakowanie zawiera 2 testy.

W każdym opakowaniu znajdują się dwa pełnowartościowe testy nasienia. Testy są dokładnie zapakowane, co uniemożliwia ich zanieczyszczenie. Każdy z testów zapakowany jest osobno, także można je wykonać indywidualnie w dużych odstępach czasowych.


Copyrights ©2015: ZbadajNasienie.PL - Wykonanie: Elkomtel.pl