Chwilowy brak towaru.

Sprawdzenie płodności dla nieśmiałych

Jestem nieśmiały, ale w domu też mogę sprawdzić płodność
Nullam euismod commodo

Jestem nieśmiały, ale w domu też mogę sprawdzić płodność

Jestem z natury nieśmiały. Dodatkowo mieszkam w mniejszej miejscowości. Takiej, gdzie wszystko wszyscy o wszystkich wiedzą.

Mamy tu laboratorium badające nasienie, ale taka opcja o początku nie wchodziła w grę. Przynajmniej część personelu kojarzy mnie z innych spotkań. Bałem się, że za chwilę rozniesie się, że byłem na testach.

Sam test to dla mnie rzecz naturalna, ale jak wiadomo plotki lubią ewoluować i za chwilę okazało by się, że podobno mam nie wiadomo jakie problemy. Jak to plotki.

Nie potrzebowałem takiej "reklamy". Zamówiłem test w Internecie. Paczka przyszła pocztą w anonimowym opakowaniu. Paczki u nas roznosi listonosz, który również lubi dowiedzieć się, co jest w środku. Brak jakichkolwiek oznak zawartości rozwiązał i ten problem.

Podsumowując. Jestem bardzo zadowolony. Test to moja prywatna sprawa i nie muszę się z tym afiszować.

Zamów test (49PLN/1 test lub 89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.
Zbadaj nasienie w warunkach domowych

Najprostszy test płodności dla mężczyzn

Jednorazowy test nasienia określający poziom plemników w nasieniu mężczyzny. Banalny w swojej prostocie, szybki (wyniki w 10 minut) i bardzo dokładny (98% skuteczności). Posiada certyfikat FDA i CE.


Idealny do okresowego sprawdzania płodności, przed rozpoczęciem starań o dziecko, czy jako kontrolny test po zabiegu wazektomii.


Problem niepłodności w 50% przypadków leży po stronie mężczyzny.

Pierwszym krokiem w planowaniu ciąży lub w ustaleniu przyczyny bieżących problemów niepłodności jest sprawdzenie u mężczyzny liczby plemników w ejakulacie. Wizyta w klinice jest często bardzo krępująca i kosztowna.


Oferowane opakowanie zawiera 1 lub 2 zestawy testowe.

W każdym opakowaniu znajdują się jeden lub dwa pełnowartościowe testy nasienia. Każdy zestaw testowy jest dokładnie zapakowany, co uniemożliwia jego zanieczyszczenie.

W produkcie tym zastosowano membranę z włókna szklanego o dużej chłonności wody i wielkości porów mniejszej niż 0.5um, co umożliwia filtrowanie nasienia – plemniki zostaną „uwięzione” na powierzchni pierwszej błony; następnie zastosowany zostanie specjalny płyn barwiący, który spowoduje szybką zmianę koloru plemników; im więcej plemników będzie się znajdowało na membranie filtra, tym kolor będzie ciemniejszy, a to z kolei oznaczało będzie ogólną wysoką zawartość plemników w nasieniu mężczyzny.


Copyrights ©2019: ZbadajNasienie.PL - Wykonanie: Elkomtel.pl