Chwilowy brak towaru.

Historie Pacjentów

Staramy się o dziecko, sprawdzamy płodność

Nullam euismod commodo

Planowaliśmy staranie się o dziecko. Ponieważ w przeszłości miałem kilka problemów natury intymnej, chciałem sprawdzić czy wszystko jest ok. Przyznam szczerze, nie chciałem z tego robić wielkiego halo. Chciałem po prostu sprawdzić wszystko we własnym zakresie, bez denerwowania żony i niepotrzebnej napinki.

Spawdzenie plemników w nasieniu po zabiegu wazektomii

Nullam euismod commodo

Kilka miesięcy temu miałem przeprowadzony zabieg wazektomii (trwała antykoncepcja, przecięto mi nasieniowody). Procedura wymaga, aby po 8 i 12 tygodniach zrobić test na obecność plemników. Na sam zabieg wybraliśmy się do Warszawy. Test po 8 tygodniach również tam wykonałem (w naszym mieście nie ma laboratorium). Wyszło 0.

Kupiłam mężowi test płodności dla mężczyzn

Nullam euismod commodo

Test zamówiłam dla męża. Postanowiliśmy mieć dzieci, a ja chciałam wiedzieć czy wszystko jest ok. Nie było szans, aby męża zaciągnąć do laboratorium. Faceci czasem są jak dzieci, ale co zrobić. Zamiast tracić czas na namowy, prośby i groźby, po prostu zamówiłam test z dostawą do domu.

Problem z zajściem w ciążę? Sprawdź płodność mężczyzny.

Nullam euismod commodo

Pół roku temu podjęliśmy decyzję, że chcemy mieć dzieci. Kariery szły w dobrym kierunku. W życiu prywatnym też się układało. Żona brała pigułki antykoncepcyjne, także od czynu upłynęły 3 miesiące (wyczytaliśmy, że mniej więcej tyle należy poczekać od momentu odstawienia tabletek).

Daleko do laboratorium? Kup test płodności on-line.

Nullam euismod commodo

Chciałem wykonać test na obecność plemników, ponieważ staraliśmy się od dłuższego czasu o dziecko. Bez rezultatu. Wyczytałem, że można to zrobić w specjalnym laboratorium. Okazało się, że do najbliższego laboratorium mam 70km.

Nie lubię lekarzy, zrobiłem test nasienia w domu

Nullam euismod commodo

Mam złe wspomnienia i nie lubię lekarzy i laboratoriów. Zawsze czuję się jak intruz. Potrzebowałem zrobić test nasienia, jednak wcale nie uśmiechała mi się wizyta. Kubeczek, gazetka w jakimś obcym pomieszczeniu. Do tego te spojrzenia jakbym robił coś złego.

Zrobiłem test płodności i nie potrzebuję antykoncepcji

Nullam euismod commodo

W związku z problemami medycznymi w trakcie dzieciństwa, istniało pewne prawdopodobieństwo, że nie mogę mieć dzieci. Chciałem to jednak dyskretnie sprawdzić. Żona źle znosi tabletki antykoncepcyjne, dlatego planowałem poddać się wazektomii. Wolałem jednak sprawdzić, czy akurat w moim przypadku ma to w ogóle sens.

Jestem nieśmiały, ale w domu też mogę sprawdzić płodność

Nullam euismod commodo

Jestem z natury nieśmiały. Dodatkowo mieszkam w mniejszej miejscowości. Takiej, gdzie wszystko wszyscy o wszystkich wiedzą. Mamy tu laboratorium badające nasienie, ale taka opcja o początku nie wchodziła w grę. Przynajmniej część personelu kojarzy mnie z innych spotkań. Bałem się, że za chwilę rozniesie się, że byłem na testach.

Test zawartości nasienia po rewazektomii

Nullam euismod commodo

Wazektomię miałem 15 lat temu. Była to świadoma, odpowiedzialna decyzja. W tamtym czasie nie chciałem mieć dzieci. Moja Partnerka z uwagi na stan zdrowia, nie mogła mieć dzieci. Czasem jednak świat staje na głowie i pewne " najpewniejsze" sprawy się zmieniają. Nie wchodząc w szczegóły, mam teraz drugą żonę, z którą chciałem mieć dzieci. Co istotne, ona również chciała i mogła je mieć.

Rutynowe sprawdzenie płodności

Nullam euismod commodo

W mojej rodzinie zdarzały się już przypadki problemów z posiadaniem dzieci. Nie prowadzę zbyt zdrowego trybu życia. W zasadzie od poniedziałku do piątku od rana do wieczora siedzę na tyłku w biurze. Mam dosyć stresującą pracę. Z tego powodu chciałem sam dla siebie sprawdzić jak tam z moimi chłopakami. Nie staramy się teraz z moją partnerką o dziecko, ale po prostu chciałem wiedzieć.

Sprawdzenie płodności po wcześniejszych badaniach

Nullam euismod commodo

Zrobiłem test na obecność plemników w nasieniu. Zrobiłem go w normalnym laboratorium. Wyniki były dostępne po kilku dniach. Okazało się, że plemniki są, ale jest ich bardzo mało. Udałem się do specjalisty, który po badaniach zalecił mi kilka rzeczy, które w najbliższych miesiącach powinienem stosować, aby było lepiej.

Copyrights ©2019: ZbadajNasienie.PL - Wykonanie: Elkomtel.pl