Chwilowy brak towaru.

Problem z zajściem w ciąże - test

Problem z zajściem w ciążę? Sprawdź płodność mężczyzny.
Nullam euismod commodo

Problem z zajściem w ciążę? Sprawdź płodność mężczyzny.

Pół roku temu podjęliśmy decyzję, że chcemy mieć dzieci. Kariery szły w dobrym kierunku. W życiu prywatnym też się układało. Żona brała pigułki antykoncepcyjne - od planów do działań upłynęły 3 miesiące (wyczytaliśmy, że mniej więcej tyle należy poczekać od momentu odstawienia tabletek).

Ogólnie plan był taki, aby po trzech miesiącach szybko sprawę załatwić i za rok być szczęśliwymi rodzicami. Po trzech miesiącach prób, okazało się, że nie jest to takie proste. Doszliśmy do wniosku, że coś może być nie tak. Trzeba się zbadać.

Najpierw zbadała się żona, ponieważ można to było przeprowadzić w miarę sprawnie przy okazji i tak planowanej wizyty ginekologicznej. Okazało się, że wszystko jest ok. Przy okazji wizyty żona dostała informację od ginekologa, że jeśli nie chcemy mieć dłuższej wycieczki (w naszym mieście nie ma laboratorium badania nasienia), test wstępny możemy zakupić w Internecie. Warto jednak zwrócić uwagę, na jakość testu. Jeśli wyjdzie negatywny, trzeba udać się do lekarza na konsultacje i USG.

Test zamówiliśmy (w piątek zamówiony, w poniedziałek już był - szybciej niż dojazd do laboratorium). Okazało się, że to u mnie jest problem i w nasieniu nie ma plemników. Nie wchodząc w szczegóły, po wizycie u specjalisty rozpoczęliśmy leczenie. Zamówiłem jeszcze dwa testy sprawdzające, aby nie jeździć do laboratorium i nie tracić czasu. W końcu, jeśli coś się pojawi, to w tym teście wyjdzie i dalej będziemy działać.

Po pół roku wyszło. A po kolejnym roku zostałem szczęśliwym tatą :)

Zamów test (49PLN/1 test lub 89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.
Zbadaj nasienie w warunkach domowych

Najprostszy test płodności dla mężczyzn

Jednorazowy test nasienia określający poziom plemników w nasieniu mężczyzny. Banalny w swojej prostocie, szybki (wyniki w 10 minut) i bardzo dokładny (98% skuteczności). Posiada certyfikat FDA i CE.


Idealny do okresowego sprawdzania płodności, przed rozpoczęciem starań o dziecko, czy jako kontrolny test po zabiegu wazektomii.


Problem niepłodności w 50% przypadków leży po stronie mężczyzny.

Pierwszym krokiem w planowaniu ciąży lub w ustaleniu przyczyny bieżących problemów niepłodności jest sprawdzenie u mężczyzny liczby plemników w ejakulacie. Wizyta w klinice jest często bardzo krępująca i kosztowna.


Oferowane opakowanie zawiera 1 lub 2 zestawy testowe.

W każdym opakowaniu znajdują się jeden lub dwa pełnowartościowe testy nasienia. Każdy zestaw testowy jest dokładnie zapakowany, co uniemożliwia jego zanieczyszczenie.

W produkcie tym zastosowano membranę z włókna szklanego o dużej chłonności wody i wielkości porów mniejszej niż 0.5um, co umożliwia filtrowanie nasienia – plemniki zostaną "uwięzione" na powierzchni pierwszej błony; następnie zastosowany zostanie specjalny płyn barwiący, który spowoduje szybką zmianę koloru plemników; im więcej plemników będzie się znajdowało na membranie filtra, tym kolor będzie ciemniejszy, a to z kolei oznaczało będzie ogólną wysoką zawartość plemników w nasieniu mężczyzny.


Copyrights ©2019: ZbadajNasienie.PL - Wykonanie: Elkomtel.pl