Sprawdzenie płodności

Rutynowe sprawdzenie płodności
Nullam euismod commodo

Rutynowe sprawdzenie płodności

W mojej rodzinie zdarzały się już przypadki problemów z posiadaniem dzieci. Nie prowadzę zbyt zdrowego trybu życia. W zasadzie od poniedziałku do piątku od rana do wieczora siedzę na tyłku w biurze. Mam dosyć stresującą pracę. Z tego powodu chciałem sam dla siebie sprawdzić jak tam z moimi chłopakami. Nie staramy się teraz z moją partnerką o dziecko, ale po prostu chciałem wiedzieć.

Laboratoria, mimo że to duże miasto, otwarte są jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach, w których jestem w biurze. Raczej nie ma szans, żebym w porze lunchu urywał się z pracy i robił testy.

Znalazłem w Internecie informację, że taki test można wykonać na spokojnie w domu. O dowolnej porze, bez stresu i pośpiechu. Kupiłem na wszelki wypadek 2 (gdybym coś zrobił źle za pierwszym razem). Okazało się, że zrobienie testu było banalnie proste. Od razu miałem wyniki (haha pozytywne). Dobrze, że mam jeszcze drugi, wykorzystam go, kiedy będziemy starali się o dziecko. Warto wiedzieć co i jak.

Zamów test na naszej stronie (89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.
Zbadaj nasienie w warunkach domowych
test nasienia

Najprostszy test płodności dla mężczyzn

Jednorazowy test nasienia określający poziom plemników w nasieniu mężczyzny. Banalny w swojej prostocie, szybki (wyniki w 10 minut) i bardzo dokładny (98% skuteczności). Posiada certyfikat FDA i CE.


Idealny do okresowego sprawdzania płodności, przed rozpoczęciem starań o dziecko, czy jako kontrolny test po zabiegu wazektomii.


Problem niepłodności w 50% przypadków leży po stronie mężczyzny.

Pierwszym krokiem w planowaniu ciąży lub w ustaleniu przyczyny bieżących problemów niepłodności jest sprawdzenie u mężczyzny liczby plemników w ejakulacie. Wizyta w klinice jest często bardzo krępująca i kosztowna.


Oferowane opakowanie zawiera 2 testy.

W każdym opakowaniu znajdują się dwa pełnowartościowe testy nasienia. Testy są dokładnie zapakowane, co uniemożliwia ich zanieczyszczenie. Każdy z testów zapakowany jest osobno, także można je wykonać indywidualnie w dużych odstępach czasowych.


Copyrights ©2015: ZbadajNasienie.PL - Wykonanie: Elkomtel.pl