Chwilowy brak towaru.

Test płodności po badaniach

Sprawdzenie płodności po wcześniejszych badaniach
Nullam euismod commodo

Sprawdzenie płodności po wcześniejszych badaniach

Zrobiłem test na obecność plemników w nasieniu. Zrobiłem go w normalnym laboratorium. Wyniki były dostępne po kilku dniach.

Okazało się, że plemniki są, ale jest ich bardzo mało.

Udałem się do specjalisty, który po badaniach zalecił mi kilka rzeczy, które w najbliższych miesiącach powinienem stosować, aby było lepiej. W miarę możliwości co jakiś czas miałem monitorować "wyniki".

Po pojechałem zrobić testy. Niestety poprawa była niezadowalająca. Wiedziałem, że tak może być. Trzeba pracować dalej.

Po kolejnych 3 miesiącach zamówiłem już test domowy, aby nie jeździć co chwilę do laboratorium. Tym bardziej, że najpierw musiałem pojechać, zrobić co trzeba, a następnie znowu jechać i odbierać wyniki. Musiałem mocno przebudować moje codzienne życie, na takie jazdy nie miałem już czasu. Test był dosyć prosty, wyszedł negatywnie.

Po kolejnych 3 miesiącach domowy test wyszedł już pozytywny. Wtedy był dopiero sens przejścia się do specjalisty i dalszych działań.

Zamów test (49PLN/1 test lub 89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.
Zbadaj nasienie w warunkach domowych
test nasienia

Najprostszy test płodności dla mężczyzn

Jednorazowy test nasienia określający poziom plemników w nasieniu mężczyzny. Banalny w swojej prostocie, szybki (wyniki w 10 minut) i bardzo dokładny (98% skuteczności). Posiada certyfikat FDA i CE.


Idealny do okresowego sprawdzania płodności, przed rozpoczęciem starań o dziecko, czy jako kontrolny test po zabiegu wazektomii.


Problem niepłodności w 50% przypadków leży po stronie mężczyzny.

Pierwszym krokiem w planowaniu ciąży lub w ustaleniu przyczyny bieżących problemów niepłodności jest sprawdzenie u mężczyzny liczby plemników w ejakulacie. Wizyta w klinice jest często bardzo krępująca i kosztowna.


Oferowane opakowanie zawiera 1 lub 2 zestawy testowe.

W każdym opakowaniu znajdują się jeden lub dwa pełnowartościowe testy nasienia. Każdy zestaw testowy jest dokładnie zapakowany, co uniemożliwia jego zanieczyszczenie.

W produkcie tym zastosowano membranę z włókna szklanego o dużej chłonności wody i wielkości porów mniejszej niż 0.5um, co umożliwia filtrowanie nasienia – plemniki zostaną „uwięzione” na powierzchni pierwszej błony; następnie zastosowany zostanie specjalny płyn barwiący, który spowoduje szybką zmianę koloru plemników; im więcej plemników będzie się znajdowało na membranie filtra, tym kolor będzie ciemniejszy, a to z kolei oznaczało będzie ogólną wysoką zawartość plemników w nasieniu mężczyzny.


Copyrights ©2019: ZbadajNasienie.PL - Wykonanie: Elkomtel.pl