Chwilowy brak towaru.

Test płodności przed decyzją o dziecku

Staramy sie o dziecko, sprawdzamy płodność
Nullam euismod commodo

Staramy sie o dziecko, sprawdzamy płodność

Planowaliśmy staranie się o dziecko. Ponieważ w przeszłości miałem kilka problemów natury intymnej, chciałem sprawdzić czy wszystko jest ok.

Przyznam szczerze, nie chciałem z tego robić wielkiego halo. Chciałem po prostu sprawdzić wszystko we własnym zakresie, bez denerwowania żony i niepotrzebnej napinki. Jestem z natury nieśmiały także pobieranie nasienia w laboratorium trochę mnie przerażało.

Znalazłem w Internecie informację, że taki test można zrobić w domu.

Zamówiłem paczkę do paczkomatu - pełna anonimowość. Na spokojnie zrobiłem test. Wyszło, że jest ok.

Bez problemu, bez stresu mojego i żony.

Naprawdę polecam tego typu rozwiązanie.

Zamów test (49PLN/1 test lub 89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.
Zbadaj nasienie w warunkach domowych

Najprostszy test płodności dla mężczyzn

Jednorazowy test nasienia określający poziom plemników w nasieniu mężczyzny. Banalny w swojej prostocie, szybki (wyniki w 10 minut) i bardzo dokładny (98% skuteczności). Posiada certyfikat FDA i CE.


Idealny do okresowego sprawdzania płodności, przed rozpoczęciem starań o dziecko, czy jako kontrolny test po zabiegu wazektomii.


Problem niepłodności w 50% przypadków leży po stronie mężczyzny.

Pierwszym krokiem w planowaniu ciąży lub w ustaleniu przyczyny bieżących problemów niepłodności jest sprawdzenie u mężczyzny liczby plemników w ejakulacie. Wizyta w klinice jest często bardzo krępująca i kosztowna.


Oferowane opakowanie zawiera 1 lub 2 zestawy testowe.

W każdym opakowaniu znajdują się jeden lub dwa pełnowartościowe testy nasienia. Każdy zestaw testowy jest dokładnie zapakowany, co uniemożliwia jego zanieczyszczenie.

W produkcie tym zastosowano membranę z włókna szklanego o dużej chłonności wody i wielkości porów mniejszej niż 0.5um, co umożliwia filtrowanie nasienia – plemniki zostaną „uwięzione” na powierzchni pierwszej błony; następnie zastosowany zostanie specjalny płyn barwiący, który spowoduje szybką zmianę koloru plemników; im więcej plemników będzie się znajdowało na membranie filtra, tym kolor będzie ciemniejszy, a to z kolei oznaczało będzie ogólną wysoką zawartość plemników w nasieniu mężczyzny.


Copyrights ©2019: ZbadajNasienie.PL - Wykonanie: Elkomtel.pl