Chwilowy brak towaru.

Test nasienia po rewazektomii

Test zawartości nasienia po rewazektomii
Nullam euismod commodo

Test zawartości nasienia po rewazektomii

Wazektomię miałem 15 lat temu. Była to świadoma, odpowiedzialna decyzja. W tamtym czasie nie chciałem mieć dzieci. Moja Partnerka z uwagi na stan zdrowia, nie mogła mieć dzieci.

Czasem jednak świat staje na głowie i pewne " najpewniejsze" sprawy się zmieniają. Nie wchodząc w szczegóły, mam teraz drugą żonę, z którą chciałem mieć dzieci. Co istotne, ona również chciała i mogła je mieć.

Trzy lata temu poddałem się rewazektomii. Wszystko poszło ok, testy po zabiegu też były dobre. Na tyle dobre, że dwa lata temu urodziła się nam wspaniała córka. Po 1,5 roku doszliśmy do wniosku, że nie chcemy poprzestać na jedynaczce, chcemy mieć więcej dzieci.

Zadzwoniłem do kliniki, która wykonywała rewazektomię z pytaniem, czy muszę teraz znów coś robić lub sprawdzać. Dostałem informację, że w zasadzie wszystko powinno być ok, ale jeśli bardzo chcę sprawdzić to mogę po prostu kupić domowy test nasienia.

Sprawdziłem, kupiłem, przetestowałem. Wszystko było ok. Na tyle ok, że teraz przebieram nogami, ponieważ niedługo po raz drugi zostanę Ojcem.

Zamów test (49PLN/1 test lub 89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.
Zbadaj nasienie w warunkach domowych
test nasienia

Najprostszy test płodności dla mężczyzn

Jednorazowy test nasienia określający poziom plemników w nasieniu mężczyzny. Banalny w swojej prostocie, szybki (wyniki w 10 minut) i bardzo dokładny (98% skuteczności). Posiada certyfikat FDA i CE.


Idealny do okresowego sprawdzania płodności, przed rozpoczęciem starań o dziecko, czy jako kontrolny test po zabiegu wazektomii.


Problem niepłodności w 50% przypadków leży po stronie mężczyzny.

Pierwszym krokiem w planowaniu ciąży lub w ustaleniu przyczyny bieżących problemów niepłodności jest sprawdzenie u mężczyzny liczby plemników w ejakulacie. Wizyta w klinice jest często bardzo krępująca i kosztowna.


Oferowane opakowanie zawiera 1 lub 2 zestawy testowe.

W każdym opakowaniu znajdują się jeden lub dwa pełnowartościowe testy nasienia. Każdy zestaw testowy jest dokładnie zapakowany, co uniemożliwia jego zanieczyszczenie.

W produkcie tym zastosowano membranę z włókna szklanego o dużej chłonności wody i wielkości porów mniejszej niż 0.5um, co umożliwia filtrowanie nasienia – plemniki zostaną „uwięzione” na powierzchni pierwszej błony; następnie zastosowany zostanie specjalny płyn barwiący, który spowoduje szybką zmianę koloru plemników; im więcej plemników będzie się znajdowało na membranie filtra, tym kolor będzie ciemniejszy, a to z kolei oznaczało będzie ogólną wysoką zawartość plemników w nasieniu mężczyzny.


Copyrights ©2019: ZbadajNasienie.PL - Wykonanie: Elkomtel.pl