Chwilowy brak towaru.

Test płodności po wazektomii

Spawdzenie plemników w nasieniu po zabiegu wazektomii
Nullam euismod commodo

Spawdzenie plemników w nasieniu po zabiegu wazektomii

Kilka miesięcy temu miałem przeprowadzony zabieg wazektomii (trwała antykoncepcja, przecięto mi nasieniowody). Procedura wymaga, aby po 8 i 12 tygodniach zrobić test na obecność plemników. Na sam zabieg wybraliśmy się do Warszawy. Test po 8 tygodniach również tam wykonałem (w naszym mieście nie ma laboratorium). Wyszło 0.

Procedura wymaga jednak, aby po 12 tygodniach również taki test wykonać. Jakoś się tak złożyło, że kompletnie o tym zapomniałem (okres świąteczny, prezenty, zakupy etc.). Doszliśmy do 15 tygodnia i z powodu innych spraw, nie zanosiło się abyśmy do 18 - 20 tygodnia mogli taki test wykonać. Logistycznie niemożliwe.

Zakupiłem test przez Internet. Na stronach na temat wazektomii w USA wyczytałem, że taki test w 100% wystarcza, szczególnie, jeśli pierwszy test wyszedł na "zero". Test zrobiłem, wyszło "zero".

Wbrew pozorom jestem nieco zapobiegliwy, także zamówiłem jeszcze dwa dodatkowe testy, aby co 3-6 miesięcy w pierwszym roku sprawdzić, czy wszystko jest ok.

Zamów test (49PLN/1 test lub 89PLN/2 testy)
Wysyłka w 24h w nieoznakowanym, zapewniającym anonimowość opakowaniu.
Zbadaj nasienie w warunkach domowych

Najprostszy test płodności dla mężczyzn

Jednorazowy test nasienia określający poziom plemników w nasieniu mężczyzny. Banalny w swojej prostocie, szybki (wyniki w 10 minut) i bardzo dokładny (98% skuteczności). Posiada certyfikat FDA i CE.


Idealny do okresowego sprawdzania płodności, przed rozpoczęciem starań o dziecko, czy jako kontrolny test po zabiegu wazektomii.


Problem niepłodności w 50% przypadków leży po stronie mężczyzny.

Pierwszym krokiem w planowaniu ciąży lub w ustaleniu przyczyny bieżących problemów niepłodności jest sprawdzenie u mężczyzny liczby plemników w ejakulacie. Wizyta w klinice jest często bardzo krępująca i kosztowna.


Oferowane opakowanie zawiera 1 lub 2 zestawy testowe.

W każdym opakowaniu znajdują się jeden lub dwa pełnowartościowe testy nasienia. Każdy zestaw testowy jest dokładnie zapakowany, co uniemożliwia jego zanieczyszczenie.

W produkcie tym zastosowano membranę z włókna szklanego o dużej chłonności wody i wielkości porów mniejszej niż 0.5um, co umożliwia filtrowanie nasienia – plemniki zostaną "uwięzione" na powierzchni pierwszej błony; następnie zastosowany zostanie specjalny płyn barwiący, który spowoduje szybką zmianę koloru plemników; im więcej plemników będzie się znajdowało na membranie filtra, tym kolor będzie ciemniejszy, a to z kolei oznaczało będzie ogólną wysoką zawartość plemników w nasieniu mężczyzny.


Copyrights ©2019: ZbadajNasienie.PL - Wykonanie: Elkomtel.pl